• Oferty pracy
    Asystent dyr. Handlowego

Oferty pracy

Stefanowo
2018-05-15

Berling S.A. z siedzibą w Stefanowie (trasa E7, 10 km. od Janek w kierunku Grójca), działająca w branży dystrybucji urządzeń i komponentów chłodniczych, zatrudni Asystentkę / Asystenta dyr. Handlowego
Zakres obowiązków:

• Administracyjne wsparcie dyrektora w obowiązkach,
• Prowadzenie rejestru dokumentów,
• Prowadzenie i aktualizacja bazy danych klientów,
• Monitorowanie płatności,
• Zapewnienie materiałów marketingowych,
• Organizacja i obsługa spotkań,
• Organizacja podróży służbowych,
• Kontakt z firmami poligraficznymi,
• Wspieranie działań handlowych.

Wymagania:

• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
• Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office,
• Terminowość, systematyczność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów,
• Dbanie o dobry wizerunek firmy,
• Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będą:

• Znajomość oprogramowania COMARCH XL,
• Obsługa programu graficznego,
• Znajomość j. angielskiego,

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji,
• Unormowany czas pracy poniedziałek – piątek od 8.00 do 16.00
• Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i wykonywanej pracy,
• Dojazd do i z Warszawy
Prosimy o dołączenia oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922).”

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy, wyślij swoją aplikację. aplikuj